آپرین فارمد
_

خالص سازی

خالص ­سازی پپتیدها از مخلوط  واکنش‌های سنتزی یا منابع طبیعی بسیار چالش برانگیز است. چالش‌های خالص‌سازی ناشی از پیچیدگی ساختار شیمیایی پپتیدها و جداسازی پپتید از ناخالصی‌های بسیار نزدیک به آن از منظر قطبیت است. یک خالص‌سازی ایده ال باید تا حد امکان آسان و تعداد مراحل آن کم باشد. اکثرا محصولات پپتیدی را با استفاده از کروماتوگرافی مایع تهیه ای (Preparative HPLC) خالص می‌کنند، اگرچه گاهی اوقات ممکن است از روش‌های جایگزین مانند تبادل یونی یا کروماتوگرافی فیلتراسیون ژل استفاده شود. خدمات سنتز پپتید آپرین فارمد سه سطح از میزان خلوص را ارائه می دهد.

از آنجایی که خلوص پپتید مورد نیاز بستگی زیادی به کاربرد آن دارد، شما می‌توانید با اخذ مشاوره تخصصی از ما در انتخاب سطح خلوص پپتید مورد نظر خود تصمیم‌گیری کنید.

سطح خلوص پایین:

کمترین میزان خلوص بین 50 تا 70 درصد با متوسط خلوص حدود 60 درصد است. به محصولاتی با این درصد خلوص “کرود” گفته می‌شود. این سطح خلوص اگر چه نام خلوص پایین را دارد اما هم می‌تواند در هزینه شما صرفه‌جویی کند و هم می‌تواند برای غربالگری و انتخاب از میان پپتیدهای دیگر برای توسعه داروها کمک کند.

سطح خلوص متوسط:

پپتیدهای با سطح خلوص متوسط هم کاربردهای بسیاری دارند. پپتیدهای دارای خلوص 70 تا 80 درصد برای آزمایش‌های آنتی‌بادی مناسب هستند.

سطوح خلوص بالاتر:

درصد خلوص‌های 80 تا 95 درصد به منظور مطالعات تحقیقاتی و تولید برخی از محصولات آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و بالاترین میزان درصد خلوص (بالاتر از 98 درصد) که مربوط به مطالعاتin vivo ، آزمایشات بالینی و مطالعات دارویی می باشد.

_
فرم درخواست

جهت درخواست خدمات خالص سازی فرم مربوطه را تکمیل کنید

"*" indicates required fields

مرحله 1 از 2

نام و نام خانوادگی*
نام موسسه یا شرکت*