درباره ما

_

شرکت داروسازی دانش‌بنیان آپرین فارمد در سال 1399 با هدف فعالیت در حوزه تحقیق و توسعه و تولید فرآورده‌های دارویی ثبت گردیده است. در این‌ بین تولید مواد مؤثره داروهای پپتیدی از اهمیت بالایی در سبد محصولات آپرین برخوردار است و با تلاش بی‌وقفه متخصصین خود در جهت تولید مطلوب بسیاری از این داروها گام برمی‌دارد. فرآورده‌های آپرین فارمد نه‌ تنها در تولید محصولات نهایی حوزه‌های درمانی نظیر سرطان، قلب و عروق و زنان و زایمان کاربرد دارد بلکه طیف وسیعی از مواد مؤثره رادیوداروهای تشخیصی سرطان را نیز شامل می‌شود. ما در آپرین فارمد مفتخر به ارائه انواع خدمات سنتز، خالص‌سازی و آنالیز مواد مؤثره داروهای پپتیدی بوده و در این راستا از برترین فناوری‌های روز دنیا بهره‌مند هستیم.

اهداف ما

_

تجاری‌سازی ایده‌های نوین در حوزه تولید مواد مؤثره و محصولات نهایی داروهای پپتیدی با تاکید بر ارتقای کیفیت، مهم‌ترین هدف آپرین فارمد است. در این راستا ما مشتاقانه متعهد هستیم که از دانشمندان ایرانی در توسعه علوم دارویی که به طور قابل توجهی زندگی بیماران را بهبود می‌بخشد، پشتیبانی کنیم.

چشم انداز

_

ما بهترین راه حل‌ها را برای امروز ارائه می‌دهیم و بی‌وقفه در حال توسعه نوآوری برای فردا هستیم. ما با رعایت بالاترین استانداردهای اخلاقی متعهد به تحقیق و توسعه علم هستیم. ما در آپرین فارمد مسئولیت جامعه‌ای را که در آن زندگی می‌کنیم و محیطی را که همگان متعلق به آن هستیم بر عهده می‌گیریم. ما به آنچه هستیم و به آنچه می‌اندیشیم افتخار می‌کنیم و معتقدیم که موفقیت ما به ساختن جهانی بهتر کمک خواهد کرد.